Strona głównaLOCKOUT / TAGOUTBlokada bezpieczników miniaturowych TBLO
powiększ zdjęcienajedź myszką na zdjęcieBlokada bezpieczników miniaturowych – model TBLO
Blokada TBLO (Tie-Bar Lockout) to wszechstronne i kompaktowe urządzenie zabezpieczające, zaprojektowane z myślą o skutecznym unieruchamianiu miniaturowych wyłączników automatycznych, zarówno jedno-, jak i wielobiegunowych.
Wykonana z trwałego, wzmocnionego nylonu PA, blokada wykazuje wysoką odporność na uderzenia, ścieranie, korozję oraz działanie skrajnych temperatur – od –20°C do +120°C.
Montaż blokady TBLO jest szybki i nie wymaga użycia narzędzi. Wystarczy umieścić ją na dźwigni wyłącznika o szerokości do 7 mm i dokręcić pokrętło blokujące, co pozwala na trwałe zablokowanie przełącznika w pozycji wyłączonej.
Urządzenie przystosowane jest do współpracy z kłódkami o średnicy pałąka do 7,5 mm, umożliwiając jednoosobowe zarządzanie dostępem zgodnie z procedurami Lockout/Tagout.
Dzięki intensywnie czerwonej barwie blokada jest łatwo zauważalna, co zwiększa widoczność zabezpieczenia i poprawia bezpieczeństwo pracy. TBLO to niezawodne narzędzie wspierające skuteczne zarządzanie energią i ochronę personelu w codziennej eksploatacji instalacji elektrycznych.
dostępność: na magazynie
wysyłka: w ciągu 24 godzin
A.S.Systems | Agnieszka Stępień
42-400 Zawiercie
ul. Kopernika 17A
Zapraszamy do Naszego sklepu, gdzie kompleksowo zaopatrzą się Państwo w blokady Lockout Tagout. Oferujemy wdrożenie systemu LOTO, audyty, instrukcje, szkolenia oraz szeroki wybór blokad i akcesoriów. Zadbaj o bezpieczeństwo pracy z profesjonalnym wsparciem.
Strona wykorzystuje pliki cookies.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do personalizacji treści i analizy ruchu. Przeglądając ją, wyrażasz zgodę na ich stosowanie zgodnie z naszą polityką prywatności.